Herkesin ortak kullanım alanları olan hamamlardan bugünkü çağdaş banyo dekorasyonlarına uzanan bu süreçte her birimizin evinde bir nevi spa tasarımları konumunu almakta. Günaydın Tadilat & Dekorasyon fayans banyo modelleri, isteyene classic ve Romantik bir banyo tasarımı sunarken isteyene de son derece sportif, ferah ve aydınlık bir banyo tasarımı olanağı sunuyor. Ülkemizin yüz akı, gururu seramik markalarından biri olan Günaydın Tadilat & Dekorasyon bütün ev dekorasyonu amacıyla değişik, orjinal tasarımları ön plana çıkarıyor. Oturma odası ve yatak odası dahil başka oda dekorasyonları amacıyla ahşap görüntülü kullanımı kolay seramik modelleri koleksiyonları üretirken aynı vakitte mutfaklar, banyolar ve tuvaletler amacıyla de değişik fayans üretimleri gerçekleştiriyor. Hem zemin malzemesi hem de duvar kaplaması olarak kullanım olanağı yayınlayan fayansları her renk ve modele ideal bulmak mümkün.

  Bir zamanların modası olan banyo duvar kağıdı programları tekrardan gündeme gelmeye başladı. Suya sağlam duvar kağıdı bulmak hem masraflı hem de zor bulunduğu amacıyla seramik fayanslar bilhassa duvar kaplaması amacıyla çoğunluklu olarak tercih ediliyor. Sevdiğiniz bütün renk tonlarında bulabileceğiniz bu seramik kaplamlar otantik desenlerden çizgili ve çağdaş desenlere kadar her yere uzanıyor. Günaydın Tadilat & Dekorasyon fayans modellerini hazır banyo tasarımları ortamında görerek hangi tipine hangi eve ideal bulunduğunu daha iyi anlayabilirsiniz.

  Modern banyoları kusursuz yapan şey banyo içerisindeki uyumdur. Bu harmoni en büyük detaylardan en ufak detaylara kadar ilgi edilerek yakalanan harmonidir. Fayans modelleri üzerindeki küçücük desenlerin renk tonu ile banyo dolaplarının tutma yerlerinin renk tonunun aynı olması gibi ince fakat ilgi çekici detaylardan bahsediyoruz. Yenilikçi, çağdaş, iddalı aynı vakitte yalın olmak bir banyonun en mühim bilhassaridir. Iddialı olmak amacıyla gösterişli olmaya lüzum yoktur.Günaydın Tadilat & Dekorasyon fayans banyo modelleri ile program örneklerini incelediğinizde ne demek istediğimizi daha iyi anlayabilirsiniz.

 Fatih ve çevresine hizmet vermekteyiz.

Call Now Button