Mutfak ürünlerinde basit temizlenebilir tertemiz malzemeler kullanılmaktadır. Masif, natural ahşap kaplamalar, polimer temelli kaplamalar, ahşap ya da alüminyum çerçeveli kapaklar laminat kaplamalar, antitoksik lake ve lamine yüzeyler bulunmaktadır. Hacimli ve dönemsel stoklama gereksinimlerinızı çözebilecek boy ve mekanizmalı kiler dolapları, değişik yükseklikteki üst dolaplar, teleskopik özelliği ile en dip noktaları bile basitlıkla kullanabileceğiniz self closing planlı çekmece rayları, metal cam çerçeveleri, metal kulplar, ankastre cihazlarınızla tamamiyle uyumlu modüller, çöp kutunuzu ve tüplerinizi barındıran alt dolaplar, açık mutfaklarda kullanılabilecek ada dolap seçenekleri, krom aksesuarlar, tezgahlarınıza uyumlu masa ve iskemleler fonksiyonel ve kullanışlı modüller.

MUTFAK BÜYÜTME – MUTFAK GENİŞLETME

  Günümüzde büyük şehirlerin en büyük sıkıntılarından biri de metrekarenin yetersizliğidir. Metrekaredeki bu sıkıntıdan ötürü genellikle mutfaklar daha da ufak, düzensiz ve tüketimi basit olmaktan çok uzak şekilde yapılmaktadır. Bu yüzden ailenizle en çok süreyi paylaştığınız mutfağınız gerçekte işlevini yerine getiremez bir hale geliyor.

  Bizi arayın ve size bedava keşif amacıyla gelelim. Bu sorunu çözüme ulaştırmak amacıyla sizin mutfağınıza bir bakalım. Önerebileceğimiz şeyleri dinleyin.

  Bir duvarı kaldırıp salonla mutfağınızı birleştirebilir, yada balkon kapatma ile mutfağınız ile balhusus birleştirerek genişleme sağlayabiliriz. Böylece dar ve kullanışsız bir mutfaktan kurtulup ferah ve size özel bir mutfağa kavuşabilirsiniz.

MUTFAK ALT VE ÜST DOLAPLARI TADİLAT

  Mutfağınız gereksiniminiza göre ezberden değil akıllıca ve tecrübeli bir ekip doğrulusunda özel olarak düzenlenmiş alt ve üst dolapları, kiler dolaplarıyla estetik nedenler ve kullanım gereksinimleri düşünülerek size hizmet edecek biçimde tasarlanır.

  Yalnızca sizin amacıyla yapılmış en ufak ayrıntısına kadar incelikle düşünülmüş, herşeyin ellerinizin altında olacağı, tüketimi basit, kaliteli, şık bir mutfak istiyorsanız, derhal bizi arayın.

MUTFAK TADİLATI

  Ülkemizde çoğalan husust gereksiniminı karşılamak amacıyla birbiri ile aynı çok katlı ve daireli toplu hususta yapımı süratle devam etmektedir. Yapılan incelemeler husust sakinlerinin sıradan malzemeler ve birbiri ile aynı olan mutfaklarını enteresan olmayan, sıkıcı,yetersiz, kendilerini yansıtmayan mekanlar bulunduğunu ve kullanıcıların aşağı yukarı üçte birinin eski mutfaklarını tadilat ile kendi karakterlerini yansıtacak ve daha fonksiyonel mekanlara dönüştürdüklerini meydana koymuştur.

  Sıkıcı ve yetersiz bir mutfakta sizi yansıtmayan bir mekanda süreyinızın fazlasını geçirmek istemiyorsanız bizi arama vaktiniz gelmiş demektir. Doğru planlamayla oluşturulan mutfak tadilatı bireysel arzularınız ve kullanım amacınız göz önüne alınarak yapılmalıdır. Bu oluşturulan mutfak yenileme işleminin sizde yaratacağı memnuniyeti arttıracaktır.

MUTFAK TADİLATI NİÇİN YAPILIR?

  Mutfak yenileme tadilatı gereksinimlerinız tarafında meydana çıkmaktadır. Ya sıkılmışsınızdır mutfak dekorasyonuna gereksiniminiz bulunmaktadır ya da gerçekte eskimiş ve gereksiniminiza yanıt vermeyen bir mutfaktasınızdır.

Mutfak tadilatı Fatih ve çevre semtlerinde bedava keşif hizmetiyle yapılmaktadır.

  Evinizde yaşan şahıs adedinin yükselmesi mutfak dolaplarınızın kapasitesinin yetmemesi ya da yanlış mutfak planlamanın yapılmasından ötürü kullanışsızlığı sizi yorabilir.

  Konut ortamında yaşam sürdüren şahıs adedinin yükselmesi neticesi mutfak dolaplarının, yıkama, hazırlama ve yemek yeme bölümlerinin kapasitesinin yetmemesi ya da eskimiş yıpranmış olmaları sizi mutfak tadilatı yapmaya mecbur bırakacaktır.

  Mutfak tadilatı gereksiniminin meydana çıkmasının nedenlerinden bir öteki de sıksık olarak aynı mekanla iç içe olmanız ve bundan sonra buna gözünüzün alışması sıkılmanızdır.

MUTFAK TADİLATI YENİLEMESİ NASIL YAPILIYOR?

  Mutfaklarda yapılacak bakım tamir ve değişim programları çok çeşitlilik gösterse de genel olarak 4 kısımda ele alınabilir. Mutfağınızda yapılacak olan işlemler çok çeşitlilik göstermektedir. Genel olarak bakarsak;

MUTFAK DOLAPLARI YENİLEME

  Mutfak dolapları ile alakalı en çok şikayet edilen hususların başında depolama kapasitesi, kullanım zorluğu ve boyutları, ikinci olarak da rengi ve malzeme niteliği bulunduğu belirleme edilmiştir. Mutfak tezgahları ile alakalı en çok şikayet edilen hususlar ise yüksekliği ve temizlenme zorluğudur.

  Mutfak dolapları tadilatı: Depolamanın kullanışsızlığı, erişim problemleri, yanlış boyutlar, renk ve malzemedeki sıkıntılardan ötürü mutfak yenileme gereksinimi doğmaktadır.

  Mutfak dolaplarının eskiliği: Zaman içerisinde yıpranan malzemeler natural olarak yenilenmeli.

  Mutfak planlaması yapılırken kullanacak olan bireylerin fiziki özellikleri, yaratılacak depolama alanlarının yeterliliği, mutfak dolaplarının fonksiyonelliği göz önünde tutulur. Hem de tezgah tüketimi da çok mühimdir.

MUTFAK TABAN DÖŞEME UYGULAMALARI

  Zeminde yapılacak değişiklık fazlası vakit maliyetten uzak durmak amacıyla düşünülmez ancak yeni yapılmış dolapları tabandan ayrı düşünmemek gereklidir. Mutfağınızı yenilerken ön plana çıkarak en mühim nedenlerdan biri zeminde yapılacak döşeme işlemleridir.

MUTFAK TADİLATINDA DUVAR UYGULAMALARI

  Mutfak dekorasyonunda en ilgi edilmesi gereken hususlardan biri tuvar taban tavan ilişkisidir. Kullanılacak malzeme ve renkler mekanda yaratacak tesiri belirlemektedir. Hatalı renklerde ya da yanlış malzemelerle oluşturulan bir mutfak tadilatı etkileyicilik manasında harcayacağınız emeğinizin boşa gitmesine yol açabilir.

  Mutfak dekorasyonu yapılırken duvarlarda alçı ve boya programlarının yanısıra seramik, duvar kağıdı, natural taş vb. malzemeler kullanılabilir.

  Mutfak yenilerken ışık gereksinimi en doğru şekilde belirlenmeli ve gereksinime yanıt verecek şekilde yapılmalıdır.   

Call Now Button