Banyo Tesisatı

Yeni alınmış ya da yapılmış bir konut amacıyla sıfırdan bir banyo tesisatı yapılması gerekir. Bu durumun bir çok üstünlüğünün olmasının yanısıra bir o kadar da dezavantajı söz konusudur. Çünkü sıfırdan doğru yapılmış bir banyo tesisatı şayet doğru yapılır ise uzun vadede problemsiz bir tesisatın rahatlığını sürmekten bahsedebiliriz. Banyo tesisatı gerektiğince uzun vakit kullanılmaktadır. Bu yüzden dayanıklı olması ve problem çıkarmamaması gerekmektedir. Baştan hatalı döşenmiş , usta problemları barındıran bir banyo tesisatı su kaçağı , borularda tıkanıklık gibi problemlere yol açabilir. Bu halde binbir emekler ve belli bir maddiyat verilmiş banyo tesisatınız kırılıp dökülmek mecburiyetinde kalabilir. Su kaçağı tespitini firmamız doğrulusunda kırılmadan gerçekleştirilmektedir. Konuyla ilgili bilgiye Termal Kamera ile Su Kaçağı Tespiti yazımızdan ulaşabilirsiniz.

Aynı problemler ile sıfırdan bir dairde de karşılaşmayız sadece. Uzun yıllardır oturduğunuz evinizin banyo tesisatını değiştirmek istediğinizde de bu tür problemlerle karşılaşabilirsiniz. Banyo tesisatınızı değiştirme yani tadilat yaptırmanız halinde da aynı şekilde profesyonel bir ekiple çalışmanız uzun vadede rahatlık sağlayacaktır.

Bir vakit sonra vakte mağlup düşmüş hasar görmüş banyo tesisatınızı hem devrimlere uydurmak hedefiyle hem de tesisat problemini gidermek hedefiyle yenilemeniz gerekebilir. Firmamız banyo tesisatı hizmeti vermektedir.

Banyo Tesisatında Uygulamalar
* Eski fayansların kırılması ve yerine yenisinin döşenmesi

* Sıva İşçiliği

* Kum , çimento ve fayans yapıştırma

* Banyo lavabo musluk işleri

* Banyo duş musluk işlemlerinde

* Banyo ısınmasının engellenmesi amacıyla havlupan

* DUşakabin ve duş teknesi

* Fayans ve seramik döşenmesi

* Klozet, rezervuar ve iç takımın montajı

Gibi hizmetlerin yanı sıra su banyonun görünmeyen alanı olan su tesisatı döşemesi işlemeleri de banyo tesisatı kapsamında gerçekleştirdiğimiz işler arasında yer almaktadır. Bunların yanı sıra banyo tesisatında ortaya gelen su kaçağı , sızıntı ve tıkanıklık gibi tadilat işleri de tarafımızca yapılmaktadır.

Call Now Button