Termal Kamera ile Su Kaçağı Tespiti

Termal kamerayla su kaçağı belirlenmesi yapılırsa kırım döküm prosedürü o kadar az olur. Termal kamera yardımıyla boruların geçiş güzergahları belirlenir suyun kaçak yaptığı seksiyon ise suyun yayılmasından anlaşılmaktadır.

Su kaçağı problemu bugünümüzde bilhassa de eski yapılar ortamında sıksık olarak karşımıza çıkan bir problemdur. Zaman ortamında binaların su tesisat boruları çürümekte ya da boruların mafsal yerleri gevşemektedir. Bu da tabii ki bir vakit sonra su sızıntısının ortaya gelmesine yol açmaktadır. Evimde su kaçağıolup olmadığını nerden anlayabilirim diyorsanız duvarlarınız denetim ediniz. Eğer ki nemlenme ya da küflenme medyana geliyorsa muhtemel olarak sizin ya da komşunuzun evinde su kaçağı bulunmakta anlamına gelmektedir. Su sızıntısının bulguları arasında belli noktalarda su birikintileri oluşması, su faturasının çok gelmesi, parkelerin kabarması gibi hallerde bulunmaktadır. Eğer ki sizin de evinizde bu belirtilerden bir ya da birkaçı bulunmaktasa hiç vakit kaybetmeden bizimle irtibat durumuna geçin. Kısa bir vakit ortamında ustalarımız evinize istikbal ve termal kamerayla su kaçağı belirlenmesi yapacaklardır.
Biz firma olarak termal kamera ile su kaçağı belirlenmesini kırma dökme işlemleriyle geleneksel yöntemler ile değil son teknoloji bilgisayarlı cihazlarımızla yapmaktayız. Bu şekilde siz de evinizin daha çok kirlenmesini engelleyecek vestelik saatlerce süren kırma işlemini beklemek mecburiyetinde kalmayacağınızdan ötürü da büyük oranda vakit tasarrufu yapmış olacaksınız. Siz de su sızıntısı belirlenmesi yaptırmak istiyorsanız derhal firmamızı arayınız. Aksi takdirde bu problem giderek daha da büyük bir duruma istikbal ve komşunuza sızmasına niçin olacaktır. Tabii bu da sizin büyük problemler ile karşılaşmanıza yol açacaktır. Bu tür problemlerin çözümü ile ile alakalı firmamızdan yardım alabilirsiniz. İstanbulun bütün bölgelerine kesintisiz servis hizmeti veren firmamız yalnızca termal kamera değil , akustik dinleme düzeneği , pimaş içi izlenim kameraları ve elektronik test pomapaları ile hizmet vermekteyiz.

Call Now Button